Siedmiu zawodników przedłużyło umowy z KPS Płock
Drużyna KPS Płock wywalczyła awans do PLS 1. Ligi. W piątkowe popołudnie włodarze poinformowali o przedłużeniu współpracy z siedmioma zawodnikami.
Po wywalczeniu awansu do PLS 1. Ligi w szeregach drużyny KPS Płock w dalszym ciągu występować będzie: Dawid Bulira, Bartłomiej Dorosz, Jakub Baranowski, Jakub Dobrolubow, Przemysław Czado, Kacper Komar oraz Yaroslaw Chausov.
Jednocześnie klub potwierdził, że funkcję trenera pełnić będzie Marcin Lubiejewski oraz Borys Ryczek.
Jednocześnie przypominamy, że po sezonie 2025/26 z grą w płockiej drużynie pożegnał się: Kacper Bobrowski, Bruno Romanutti, Fryderyk Polus, Wojtek Ledzion, Stanisław Dróżdż, Igor Lewicki i Eryk Winkler.
Powrót do listy



